خانه / Reviews / نقد و بررسی Dino Galaxy Tennis

نقد و بررسی Dino Galaxy Tennis

امروز به معرفی یک بازی با مزه و جذاب در خدمتتان هستیم. وقتی بازی های ننتیندو را نگاه می کنیم در بسیاری از مواقع کمبود بازی هایی که خودشان را جدی نمی گیرند و فقط برای توسعه و ساخت یک گیم سرگرم کننده به میدان آمده اند را کاملا احساس می کنیم. ولی با تنها یک ماه معرفی از این بازی و بازخورد های خوبی که داشته است فرصت را غنیمت شمردیم تا یک بازی بسیار مفرح را به نام Dino Galaxy Tennis خدمت شما بازی دوستان گرامی معرفی کنیم. بازی برای کنسول های به روز و همینطور ننتیندو و برای پی سی ها از طریق استور استیم قابل دریافت است که در ادامه با نقد و بررسی آن در سایت IRG Review به این گیم جذاب بیشتر خواهیم پرداخت.

بازی Dino Galaxy Tennis از آن دسته از بازی هایی است که شاید به خودتان بگویید که چرا اصلا وجود دارد ولی بعد از اینکه آن را انجام دادید متوجه می شوید که از بازی هایی است که حتما باید در استور ننتیندو وجود داشته باشد. هیچ فاکتور و یا عنصر خاصی در طراحی این بازی خودش را به صورت جدا گانه و یا ویژگی خاص نشان نمی دهد ولی خوب داشتن قابلیت سرگرم کننده فراوانی که در آن می بینیم می تواند به خوبی از بازی هایی باشد که ما را به چند ساعت دنیای ژانر تنیسی خودش می برد.

این بازی از آن دسته بازی هایی است که با یک مفهوم گیم پلی ساده و همینطور ترکیب خنده داری از داستان ها و کارکتر های کارتونی جذاب یک گیم خوب را به گونه ای به ما نشان می دهد که استاندارد های لازم برای ساخت بازی در آن به خوبی رعایت شده است.

در بازی Dino Galaxy Tennis شما طبق داستان آن تعداد دایناسور هایی هستید که در بازی به دلیل سقوط شهاب سنگ ها آنها را به دلیل جسته بزرگتان می توانید به بیرون شلیک کنید. این شلیک شدن یکی از شهاب سنگ ها و رسیدنش به یک سیاره دیگر با بازخورد دایناسور دیگری انجام می شود.

در نتیجه این به یک سری مسابقاتی تبدیل می شود که درآن دایناسور ها از سیاره شان با پاس کاری این شهاب سنگ ها دفاع می کنند. البته گیم پلی بازی به سه نوع جذاب دیگری نیز تقسیم می شود ولی از الان به شما می گوییم که بیس و زمینه ساختاری همه آنها بر پایه بازی های تنیس ساخته شده است و شما دائما در محیط هایی از این گیم پلی قرار می گیرید که نمونه های باز های آن را به شکل های مختلفی در بازی ها آرکید قدیمی دیده اید.

از طرف دیگر یکی دیگر از ویژگی های بسیار خاص ای ن بازی مربوط به نقاشی ها و استیل طراحی خود بازی می شود که با رنگ های بسیار شاد و جذاب ساخته شده است. همینطور خود بازی شبیه به یک کارتونی است که دائما در حال پخش شدن است. حرکت های سیاره ها و همینطور دایناسور ها در بازی خنده دار است وبا اینکه کل بازی و نرمی حرکتش ما را به یاد بازی های فلش می اندازد ولی خوب از لحاظ طراحی هایی که برای آن انجام شده این بازی یک ننتیندو تمام عیار است. انواع اقسام سیاره های مختلف در ببازی ساخته شده است و همینطور افکت های مختلف نئونی و انفجاری به صورت کارتونی در Dino Galaxy Tennis قرار داده شده اند که با استایل طراحی خود بازی آنچنان تفاوتی ندارند وی خوب مشخص است که به طور خاص برای بازی Dino Galaxy Tennis ساخته نشده اند.

در کنار این ها صدا های بازی باز هم قسمت دیگری از بخش خنده دار و جذاب بازی هستند که با انفجارها و شلیک شهاب سنگ ها بازی را پر رو صدا و پر از انرژی می کنند که خوب بد ترین ویژگی بازی نیز مربوط به قسمت موسیقی متن بازی میشود. صدا آهنگ ها بازی همگی آرکیدها شبیه به هم هستند که اصلا به تم و مضمون این بازی نمی خورند و شما هم بعد از چند دقیقه انجام این بازی آن را به حالت میوت در خواهید آورد.

در مجموع باید گفت که مام عناصر سازنده مربوط به این بازی که در ژانر تنیسی ساخته شده است به صورت استاندارد و ساده هستند و به شکل یک بازی خو دو نفره می تواند ساعات زیادی شما را مشغول نگه دارد و اگر دنبال یک بازی جدید برای کودکان و فرزندان خود می گردید این بازی کاملا ایده آل به نظر می آید.

5

5

مزایا

  • بسیار سرگرم کننده در حد ژانر خودش
  • کارتونی
  • پر از جوک ها و متن های خنده دار
  • دارای سه محیط گیم پلی ای
معایب

  • موسیقی متن ضعیف

0

0

0

0

0

گرافیک - 6
داستان - 5
گیم پلی - 6
موسیقی متن - 2

4.8

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی بازی Scramballed!

بازی Scramballed! یک عنوان آرکید متفاوت در سبک های اکشن و مبارزه ای مبتنی بر …