خانه / Reviews / نقد و بررسی بازی Cake Bash

نقد و بررسی بازی Cake Bash

سلام امروز با نقد و بررسی بازی Cake Bash  از تیم رایانه‌ایIRG Review همراه شما هستیم.
اگر شما  بازی های فانتزی چند نفره که در ان شما به مبارزه به حریفان کیکی خود می‌پردازید علاقه مند هستید پیشنهاد می‌کنم این بازی را از دست نداده و تا اخر این نقد همراه ما باشید.

تمرکز این بازی بر روی این است که  شما به همراه سریع و دیگر به مبارزه با یکدیگر در یک زمینه بازی بپردازید و هر کی که بتواند در آخر خوشمزه تر باشد برنده بازی است. مد اصلی بازی این است که شما در یک  زمین محدود شروع به درگیری با کیک های دیگر می کنید تا زمانی که برای شما مقداری اسمارتیز ریخته می شود هر کیکی که بتواند  اسمارتیز های بیشتری جمع کند خوشمزه تر شده و برنده بازی اعلام می شود.
از مکانیک های داخله درگیری میتوان گیج کردن کیک دیگر را  مهمترین قسمت درگیری دانست و شما با ضربه زدن به کیک های دیگر می توانید اسمارتیز های بیشتری برای خودتان جمع کنید .

از دیگر مد این بازی میتوان به مد چنگال و چاقو اشاره کرد که در آن شما در یک زمین بازی بسیار کوچک هستید و وظیفه دارید که تمامی چنگال و چاقو هایی که به سمت شما پرتاب می‌شود را جاخالی دهید یک مدلی مانند بتل رویال. هرکس که  آخرین کیک باقی مانده باشد پیروز میدان می باشد.
بین تمامی مد های این بازی من مد فشفشه را از همه بیشتر پسندیده و آن را دوست داشتم شما در این مورد فشفشه ای که بر روی زمین افتاده را برمی‌دارید و تا حد امکان باید از باقی کیک ها فرار کنید و فشفشه دست شما باشد حسن یکی شما این فرش را نگه دارید امتیاز بیشتری به شما داده میشود.

در کنار تمامی این مود ها یک مورد دیگر نیز وجود دارد به اسم کیک، شما در این مد تمام تلاش خود را می‌کنید تا تمامی مخلفاتی که به سوی شما پرتاب می شود را وارد ظرف کنید و امتیاز دریافت کنید نقطه اوج این مد  زمانی است که  عسل و شیرینی بر روی زمین افتاده و شما حال با پرتاب کردن هر محصول به کیک یاز فوق‌العاده میگیرید و رقابت در آنجا بسیار بالا می‌گیرد.

گرافیک بازی فوق العاده فانتزی و عالی بوده و بسیار دوست داشتنی می باشد من هیچ گونه ایرادی به استایلی که در بازی وجود دارد نمیگیرم و تنها می‌توانم بگویم که این بازی بسیار لذت بخش بود اگر با دوستان خود بازی کنید.
در کنار گرافیک بازی انیمیشن بازی نیز به خوبی طراحی شده و شما را جذب حرکات کوچک خود می کند این کیک ها بسیار دوست داشتنی بوده و شما دوست دارید که به رقابت با دوستان خود سره خوش مزه تر بودن بپردازید!

تنها مشکلی که در این بازی برای من وجود داشت این بود که در این بازی هیچ گونه سیستم جایزه‌ای وجود ندارد  و محتوای آن پس از بازی کردن تمامی مد های آن تمام می شود هر چند که شما همیشه می توانید در این بازی تاثیر داشته و از آن لذت ببرید اما گاهی توسعه‌دهندگان باید فکر بازیکن هایی که به فکر چالش های بیشتر هستند نیز باشد.چون همه ما میدونیم که تکراری شدن هر بازی در هر مرحله‌ای می تواند باعث شود که آن بازی محبوبیت خود را از دست داده و دیگر هیچ کسی وقت برای آن در نظر نگیرد.

هر چند که این بازی بازی جدیدی بوده اما  من در بازی کردن در آن هیچگونه مشکله رایانه ای و یا خطایی ندیدم و تمامی بازی و محاسبات آن به خوبی اجرا شد.بازی به صورت کاملی اجرا شده و شما هیچگونه ایرادی  در اجرای بازی و مدهای آن نمی بینید.

در کل من این بازی را حتماً به گروهها و دوستای چهار نفره پیشنهاد می کنم تا امتحان کنند چون در این بازی من فقط و  تنها لذت بردم و در این بازی رقابت جدی وجود ندارد و شما تنها می توانید برای داشتن سرگرمی وارد آن به شوید و لذت ببرید.
هرچند که امکان دارد پس از مدتی بازی کردن این بازی از آن خسته شوید زیرا بازی به شما جایزه خاصی نمی دهد تا شما پیشرفت خاصی در این بازی نخواهد کرد اما گرافیک فانتزی و انیمیشن های دوست داشتنی آن همیشه برای من جذاب بوده و من حتماً باز هم این بازی را تجربه خواهم کرد.
من به شخصه امیدوار هستم که توسعه‌دهندگان این بازی ساختن محتوای بیشتر برای بازی ادامه داده این بازی فوق العاده را روز به روز بهتر کنند من همیشه برای بازی کردن این بازی با دوستانم آماده خواهم بود.

 

5

5

5

5

مزایا

  • گرافیک فانتزی و دوست داشتنی
  • گیم پلی و مد های سرگرم کننده
  • دارای قابلیت بازی با دوستان
معایب

  • تکراری شدن درگیری ها
  • محتوای کم

0

0

0

0

0

گرافیگ - 7.5
گیم پلی - 6.5
داستان - 5
موسیقی - 5.5

6.1

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Kaptain Brawe: A Brawe New World

بازی Kaptain Brawe: A Brawe New World را میتوان یک تجربه سرگرم کننده از تصاویری …