خانه / Reviews / نقد و بررسی Balthazar’s dream

نقد و بررسی Balthazar’s dream

Balthazar’s Dream یک بازی مستقل platformer جدید است که توسط Psilocybe Games ساخته شده است. بازی حول رویای یک سگ و توانایی او در نجات استاد خود می چرخد. این کانسپت ممکن است در ابتدا احمقانه به نظر برسد ، اما یک داستان دلچسب ، طراحی سطح پیکسل درخشان و موسیقی متن فیلم عاطفی و حیرت انگیز همه این بازی را به طرز شگفت آوری جذاب می کند.

بالتازار سگ معمولی نیست: در یک رویا ، او بلافاصله با صحبت با استاد اثیری خود شروع می کند. غافل از اینکه او زنده است یا نه ، می فهمیم که صاحبش ، داستین ، بر اثر اصابت اتومبیلی مورد اصابت قرار گرفته و در بستر مرگ او قرار دارد. بالتازار باید استاد خود را در طول خواب همراه کند و جان خود را نجات دهد. داستین در بیشتر بازی Balthazar’s dream حضور دارد ، اما او بیشتر به عنوان نکات برجسته عمل می کند و یک پس زمینه طنز را به یک وضعیت خسته کننده ارائه می دهد.

رویای Balthazar یک بازی سکوبازی منحصر به فرد است. شما به عنوان یک سگ بازی می کنید ، می توانید نژاد را انتخاب کنید و بازی حول یک رویا با بسیاری از ویژگی های سگ کوچولو محور است. در گیم پلی بازی Balthazar’s dream شما یک متر سنج استخوانی در بالای صفحه دارید که می تواند تخلیه شود. وقتی بالتازار طناب ها را صعود می کند و در زمین ثابت نیست ، متر به آرامی تخلیه می شود. اگر نوار به طور کامل خالی شود ، سگ از هر جسم دیگری که روی آن قرار دارد سقوط می کند.

در گیم پلی بازی Balthazar’s dream این نوار همچنین ترس بالتازار را کنترل می کند. اگر او از چیزی مانند جاروبرقی یا گراز وحشی وحشت داشته باشد ، در آن صورت متر پایین می رود و کنترل او دشوار می شود. این مکانیک از نظر تئوری جالب است ، اما در عمل قطعاً کم نظیر است. بارگیری غیرقابل استفاده این بازی باعث شد تا این لحظه ها دوباره تلاش مجدد دردناک شوند.

گیم پلی بازی Balthazar’s dream به سه بخش مختلف تقسیم می شود و از طریق ده فصل اجرا می شود. منطقه اول اتاق خواب ، دومین جنگل در فضای باز و منطقه آخر فضای بیرونی و آسمان شهر است. هر منطقه بازی Balthazar’s dream موانع و آدمهای بدی دارد که هوشمندانه با زندگی سگ ها ارتباط داشتند. به عنوان مثال ، کنه ها در جنگل شایع بودند و اگر یک کنه بر روی شما سقوط کرد ، فقط باید آن را با ضربات دکمه در مقابل دیوار از بین برد. جاروبرقی و گربه ها اتاق خواب را پر کردند.

بازی Balthazar’s dream دارای گیم پلی چالش برانگیزی است. شما به احتمال زیاد در طول این بازی بارها خواهید مرد. خوشبختانه ، صرفه جویی در امتیاز بسیار کم نظیر است و شما هرگز نباید بیش از چند دقیقه بین آنها بازی کنید.

در بازی Balthazar’s dream همچنین برخی از مسائل مربوط به طراحی سطح وجود داشته است. بازی سریعتر از حالت تند و تیز در یک مسیر است و هنگامی که می میرید ، بلافاصله بازپس گیری می کنید ، بنابراین به نظر نمی رسد که بازی دوباره تنظیم شود.

در گیم پلی بازی Balthazar’s dream چند باس فایت نیز وجود دارد که در طول بازی پراکنده شده اند و هرکدام از آنها احساس پیروزی و روش های خاص و هوشمندانه ای دارند. به عنوان مثال ، رئیس اول شما را به استفاده از توپ برای برخورد با گربه در حین کنار گذاشتن انبوهی از دوستان گربه ، در حالی که دعوا رئیس دیگر شما را مجبور خواهد کرد که با موجودات جنگلی و ریزه کاری های frisbee ریز Dustin تماس بگیرید تا از یک دشمن سخت خودداری کنید.

موسیقی متن بازی Balthazar’s dream بسیار خوب ساخته شده است و موسیقی همیشه متناسب با فضای رویایی است. موسیقی نه تنها جو را تکمیل می کند ، بلکه بسیار جذاب و جذاب است و داستانی غیر معمولی را تقویت می کند. مکانیک بازی Balthazar’s dream باعث ناامیدی در منطقه اول شد و کنترلها می توانستند به درستی طراحی شوند.

بازی Balthazar’s dream مانند یک پروژه اولیه توسط یک توسعه دهنده با یک تن از پتانسیل احساس می شود ، اما شخصیت و همه کاره بودن این عنوان مستقل آن را به یک ماجراجویی بسیار ویژه تبدیل می کند و کسانی که تصمیم می گیرند رویای Balthazar’s Dream را بازی کنند ، قطعاً باید چیزهای زیادی پیدا کنند. این بازی جذاب و سرگرم کننده را به دوستداران و طرفداران بازی های سبک نقش آفرینی پیشنهاد می کنیم.

5

5

مزایا

  • داستان جذاب
  • طراحی بصری خوب
  • موسیقی متن عالی
معایب

  • باگ های ریز در مکانیک گیم پلی
  • گرافیک سطح پایین

0

0

0

0

0

گرافیک - 7
گیم پلی - 7.5
داستان - 7.5
موسیقی - 7.5

7.4

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی بازی Aery – Broken Memories

با سلام، امروز با نقد و بررسی بازی Aery – Broken Memories ساخته شده توسط …