خانه / Reviews / نقد و بررسی Atelier Dusk Trilogy Deluxe Pack

نقد و بررسی Atelier Dusk Trilogy Deluxe Pack

با سلام. در این پست با وب سایت IRG Review در خدمت شما هستیم. در این پست به بررسی بازی Atelier Dusk Trilogy Deluxe Pack می پردازیم. که یک سه گانه ی متفاوت را به صورت یکجا جمع آوری کرده است و بنابراین در حقیقت 3 بازی در یک بازی محسوب می شود. امیدواریم با ما با نقد و بررسی این بازی همراه باشید.

این بازی معمولا در سه گانه به هم پیوسته با تنظیمات عمومی در دسترس است، اما داستان های خود را اغلب تا با اتصال شل که شما می توانید هر یک از آنها و پیوستن به هم بزرگ است. تمرکز همواره شوخی زیبا بوده است. اما در بازی در حقیقت 3 بازی جود دارد که در ادامه به توضیح ان ها خواهیم پرداخت.

اولین بازی در سری یک چیزی به ارمغان می آورد صلح مرگ است که به نام های مختلفی ممکن است خوانده شود پس از شکوفایی زمین، تمدن که کیمیاگری فراموش شده بود شروع به افول می کند. اگر راه خود را به صرفه جویی خواهر از یک نفرین شبح مانند مرموز فرستاده می شود، شما را به خرابه های تمدن و تذکرات قبلی یک قدرت بالاتر روبرو می شوند. رمز و راز از جهان است به عنوان به عنوان مبارزه از شخصیت اصلی است که می افزاید یک بازی حیاتی در بازی می باشد

اگر چه بازی خوب است چند لحظه احمقانه و شخصیت های جالب، لحن کلی ساکت تر و ساکت تر از مجموعه ای است که شما به طور معمول انتظار می رود. با تشکر از طبیعت باور نکردنی از هنرمند ، این تحول کاملا متوجه. اگر چه بسیاری از شخصیت های ایجادویژگی دیگر بازی از بازی به طور کامل در این سبک است. در عوض، شخصیت در ساده و لباس شگفت آور مدرن قرار داده و بسیاری از شخصیت های حمایت از پوشیدن لباس های ساده  سلول های دیگر. چنین رویکردی به طراحی شخصیت موفقیت بزرگی دست یافته، ساخت برخی از شخصیت های این سری به یاد ماندنی ترین و لذت بخش است.

این کاراکتر ها نیز به شدت از جهان خود متفاوت است. اگر شخصیت پوشیدن لباس مدرن به سبک کمی غرب، آنها در یک روستای عجیب و جالب در دامنه دامنه و در بنادر ساحلی با شکوه این احساس که پاکت جهان مدرن است، که با طبیعت ترمیم زندگی می کنند. این جهان زیبایی در نهایت در سر خود را بیش از آرمان گرایی و چشم انداز روشن از هر گونه صلح معمولی است.

اما این بازی تنها پس زمینه جهان و داستان تلاش نیست. آنها همچنین با راه بازیکنان در حال رفتن از طریق این داستان تجربه. استودیو ها و سیاهههای مربوط خاکستر کیمیاگر از آسمان شب، شما می توانید بین دو شخصیت مختلف را انتخاب کنید.

گزارش ها  یک مرد جوان که خانه سابق خود در بخش مرکزی شهرستان چپ، برای پیدا کردن یک کار جدید در این شهر عجیبو غیر طبیعی کیمیاگر جوان دختر کیمیاگر تجربه سنتی بزرگ شده و زندگی در شهر. آنها بیشتر زمان بازی را صرف کنند، به طوری که بسیاری از صحنه های داستان در بازی نقش همان، بسته به فرد انتخاب شده، اما بسیار زیادی از صحنه وجود دارد و انتهای که شما می توانید.

سومین بازی در سه گانه نیز به نوع خود دارای شخصیت این رویکرد دو حفظ می کند، اجازه می دهد شما برای انتخاب یک بازی و یا یکی از شخصیت ها را برگزینید و در نقش آن ها به ایفای نقش بپردازید به عنوان یک نماینده از خانواده رفت تا کمک بخواهد برای کمک به روستای خود برای جلوگیری از خشکسالی شود. در همان زمان  کیمیاگر بود، او تا به حال  خود را، و او می خواست آن را به بزرگ و کسب مقدار زیادی از پول آماده کرد.

اگر چه آنها شخصیت قوس منحصر به فرد خود در طول بازی احساس، شخصیت از  قبلی نیز قهرمانان بی شماری پیوست. داستان این سه گانه است که از نزدیک در طول فینالیست سوم مرتبط است. اگرچه بسیاری از رمز و راز در جهان هنوز با اعطای وام حل نشده است، احساس می کنند که این پنج به پایان می رسد کیمیاگر جدید و آنها احساس چگونه این سفرها در نهایت در ارتباط با یکدیگر و همه چیز بهتر است.

مبتنی بر سیستم مبارزه را روشن کرده است نیز ایجاد شده است، به طوری که در این زمان، شما می توانید تعداد معمول از کاراکتر برای مبارزه با شما دو برابر شود. در سطر اول، تنها   باقی مانده در حالت آماده به کار است، اما شما می توانید بین شخصیت در میدان جنگ و به عنوان مورد نیاز تغییر دهید.

این بسیار مناسب است، از آنجا که کارکنان ذخیره تدریج بهبود می یابند. این توانایی برای سوئیچ بین شخصیت بدان معنی است که شما لازم نیست که به صرف زمان بیشتری مطالعه، چرا که شما لازم نیست که به طور مکرر به شهرستان بازگشت به حفظ عناصر بازیابی برگردید.

سه بازی احساس کاملا متفاوت است، اما حتی در جهان تیره آنها هنوز هم یک سبک خوش بینانه است. یکی از بزرگترین سرگرمی در این بازی ها – مدت زمان طولانی برای کشف، برای دیدن آنچه که رابط کاربری جدید، و سپس به شهرستان بازگشت. در طول سه گانه خواهد بود مهمان چند کاراکتر نقش بازی کردن است

با بسته این سه گانه لوکس هر یک از این بازی ها می توان به بازی محتوای اضافی بیش از حد و داستان توسعه یافته است که در اصل به نسخه خود را از چاپ مجدد منحصر به فرد بود. با کمال تعجب، بازی برای اولین بار در سه گانه نرخ ناپایدار قاب در هنگام مشاهده هر گونه دستور العمل تحت شرایط خاصی است. خوشبختانه، دو نفر دیگر یک بازی بزرگ بود. با وجود این واقعیت است که محیط زیست است جزئیات کافی نیست،

5

5

مزایا

  • سه بازی در یک پک
  • داستان های متفاوت و شنیدنی
معایب

  • ممکن است گیم پلی طولانی شود
  • زیرنویس های مشکل دار و زبان چینی

0

0

0

0

0

گرافیک - 7.5
گیم پلی - 7
داستان - 7.5
موسیقی - 7.5

7.4

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Sleep Attack

در این مطلب می خواهیم بازی خوب Sleep Attack را برای شما کاربران عزیز نقد …