خانه / Reviews / نقد و بررسی Age of Wonders: Planetfall

نقد و بررسی Age of Wonders: Planetfall

امروز سراغ نقد و بررسی بازی جذاب و مهیج Age of Wonders: Planetfall رفتیم. این بازی در سبک بازی های اکشن و استراتژیک قرار دارد.این بازی توسط شرکت Triumph Studios طراحی و توسط Paradox Interactive نیز منتشر شده است. این عنوان برای پلتفرم های PlayStation 4, Microsoft Windows, Xbox One عرضه شده است. شما در ادامه نقد و بررسی بازی Age of Wonders: Planetfall می توانید با تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای IRG Review همراه باشید.

در بازی Age of Wonders: Planetfall شما به جای فتح دنیای جدید پس از یک فاجعه اجداد خود را به دور از خانه برمی گردانید. در این بازی هنوز جنگ باید وجود داشته باشد هنوز هم مردمی برای جابجایی وجود دارند. سیستم تلاش است که به هر کسی که شما ملاقات می کنید صدا و هدف می دهد که لحظه های اتصال مجدد و کشف مجدد نیز وجود دارد.

13 مأموریت اصلی بازی Age of Wonders: Planetfall که به شما اجازه می دهد مانند شش جناح نیمی از بازی ها بازی کنید با وقایع داستان های سرنوشت ساز نوشته شده است که موفق می شوند تاریخ و روابط بین تمدن های مختلف را شکوفا کنند. شما می توانید در بازی Age of Wonders: Planetfall از یک مستعمره خارجی بازدید کنید و ممکن است مکالمه ای بین فرمانده خود و یک رهبر جناح دیگر را ایجاد کنید که در آن از شما خواسته شده است که یک تلاش برای دستیابی به نفع خود انجام دهید. بعداً ممکن است در عوض خیانت به دوستی که اخیراً جعل کرده اید، با یک جناح سوم روبرو شوید که به شما نوعی بینش اساسی در مورد اهداف خود می دهد.

حالت سناریوی بازی Age of Wonders: Planetfall نمی تواند به داستان نوشتاری حالت اصلی تکیه کند اما هر نقشه تولید شده هنوز از همان سیستم جستجوی پویا پشتیبانی می کند. ممکن است یک جناح برای کمک به شما در انجام برخی تحقیقات مهم از شما وظیفه داشته باشد، در حالیکه دیگری می خواهد شما را به جستجوی بسته ای از دشمنان مشکل ساز در غارت سرزمین های خود برساند. چنین سؤالاتی نه تنها شما را با دیپلماسی تداخلی درگیر می کند بلکه به شما کمک می کند انگیزه روشنی برای کاوش در مناطق جدید و گسترش مرزهای خود در جهت های خاص فراهم کنید.

در بازی Age of Wonders: Planetfall در میان سازه هایی که می توانید با یک مستعمره بسازید، عدم تنوع ناامید کننده ترین موضوع در این بخش طراجحی بازی به شمار می آید. بیشتر آنچه شما می توانید بسازید ارتقاء افزایشی هستند که باعث افزایش تولید منابع می شوند در حالی که ساختمانهای منحصر به فردی، مانند شگفتی های جهان در تمدن ، یا هر چیزی که واقعاً سبک بازی شما را تغییر می دهد فقط در غیاب آنها احساس می شوید.

در گیم پلی بازی Age of Wonders: Planetfall ارتش ها می توانند حداکثر شش واحد داشته و توسط یک فرمانده واحد هدایت شوند. هنگامی که دو یا چند ارتش خصمانه در نقشه جهان ملاقات می کنند، جنگ از طریق یک نبرد تاکتیکی کاملاً برجسته از سبک XCOM ایجاد می شود. هر واحد می تواند به صورت جداگانه حرکت کند، جلوی تعداد جزئی یا کامل را بگیرد، در محدوده حمله کند و به تعدادی از مهارت های تخصصی فراخوانی کند. متاسفانه طیف وسیعی از گزینه هایی که در اختیار شماست در اینجا گیج کننده است.

در Age of Wonders: Planetfall هر واحد را می توان با سلاح های اولیه و ثانویه و حداکثر سه حالت توانایی که از طریق پاداش و یا قفل روی درخت فناوری به دست می آید مجهز کرد. شما می توانید یک الگوی برای همه واحدهای یک کلاس بکار گیرید. واحدهای قهرمان می توانند مهارت هایی بیاموزند که نه تنها توانایی های خود را ارتقا می بخشند بلکه به واحدهایی که آنها هدایت می کنند نیرو ها و قابلیت های دیگری را می بخشند.

در بازی Age of Wonders: Planetfall شما می توانید چندین ارتش را در یک نبرد وارد کنید و در حقیقت هنگامی که با ارتش های سخت تری وارد بازی های میانی و اواخر می شوید این کار ضروری می شود. هر ارتش بر روی نقشه جهانی که در مجاورت سحر و جادو واقع شده است جایی که جنگ آغاز می شود، وارد درگیری می شوند. بخش عظیمی از ملاحظات تاکتیکی در کار در اینجا ناشی از مانور نیروهای شما برای غلبه بر دشمن است. مبارزه می تواند به صورت خودکار حل شود، به شما امکان می دهد AI را تماشا کنید ، نبرد تاکتیکی را شبیه سازی کنید یا مستقیم به نتیجه نتیجه بگیرید ، اما انجام این کار باعث می شود ضررهای غیرضروری در همه مسابقه ها را ببینید، اما بیشترین رقابت را داشته باشید. بازی Age of Wonders: Planetfall شامل حالت کمپین است و البته از یک حالت کاملاً قابل تنظیم و همچنین حالت آنلاین و حالت چند نفره ناهمزمان بهره می برد. با این حساب ، به علاوه تعداد گزینه های موجود در هر مأموریت به سختی می توان هواداران استراتژی را به زودی خسته کرد.

بازی Age of Wonders: Planetfall یک عنوان قدرتمند برای بازیکنان سبک 4X است که می خواهند خود را در مقابل سیستم مبارزه کننده ای عمیق تر از آنچه معمولاً در ژانر یافت می شود، آزمایش کنند. این بازی با ایجاد یک بازیگر تمدنهای بیگانه داستانی که ارزش دانستن آن را دارند جبران می شود. Age of Wonders: Planetfall تمام ویژگی های یک بازی 4X عالی را داراست و یک بازی استراتژی مبتنی بر نوبت در یک بسته بندی مرتب طراحی شده است.اگر می خواهید عمق بیشتری نسبت به دنیای استراتژیک بازی XCOM داشته باشید و یا بیشتر درگیر جنگ در Civilization VI باشید این بازی یکی از بهترین انتخاب ها است.

5

5

مزایا

  • گیم پلی جذاب
  • طراحی های بصری خوب
  • موسیقی متن زیبا
معایب

  • داستان مبهم
  • اشکلات ریز در بخش آنلاین

0

0

0

0

0

گرافیک - 7.5
گیم پلی - 8
داستان - 7
موسیقی - 7.5

7.5

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Ninja Gaiden Master Collection

بازی Ninja Gaiden بازی نیست که طرفداران بازی های اکشن توانسته باشند از انجام دادنش …