خانه / Reviews / نقد و بررسی Utawarerumono: prelude to the Fallen

نقد و بررسی Utawarerumono: prelude to the Fallen

بازی های سریالی UTawarerumono برای افرادی که خارج از ژاپن زندگی میکنند بسیار پیچیده و سخت است. و برای اولین باز نسخه این بازی برای کامپیوتر های خانگی منتشر شد. که هیچ کس این بازی را خارج از ژاپن بازی نکرده است. حتی زمانی که روی پلی استیشن و پی اس پی در ژاپن منتقل شد. پس در ادامه با نقد و بررسی بازی Utawarerumono: prelude to the Fallen از تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای irgreview  همراه باشید.

تنها گزینه که میتواند بازیکنان انگلیسی را به این بازی دعوت کند طرفداران انیمه ها است و طرفداران انیمه ازین سبک بازی استقبال می کنند چون انیمه ها طرفداران زیادی در سال ها گزشته پیدا کرده اند. خوشبختانه Utawarerumono: prelude to the Fallen سرانجام همه این مشکلات رو از بین برد و نه تنها به عنوان یک‌ بازی بازسازی شده از نسخه قبلی بلکه به عنوان یه نسخه HD از عنوان اصلی ۲۰۲۰ و‌ نتنها تریلوی رو تغییر میده بلکه یه تجربه بی نظیر برای طرفداران و تازه واردان در سرار‌ جهان ساخته میشود .

بازی Utawarerumono: prelude to the Fallen در اصل یک بازی رمان بصری است که شما در ۲۰ ساعت گیم پلی که در حالی بازی هستید بیشتر در حال خواندن هستید مثل بازی های رمان بصری Sakura wars یا Zero scape هر چند مشکلات بازی زیر نبرد های تاکتیکی پوشانده میشوند همه اون هایی که عاشق بازی های رمان بصری هستند نمیتوانند برای یک رمان زیاد بشینند ولی میتوانند برای همچین صحنه های جنگی بیشتر وقت بگزارند.

مجموعه بروز رسانی هایی که برای سری بازی های Utawarerumono از طریقUtawarerumono: prelude to the Fallen بازی سازی این مجموعه رو بسیاز افزایش داده است که شامل پیشرفت های گیم‌ پلیی مدل های سه بعدی از نبرد ها پ مهارت تای وییژه ای که در دنباله های پلی استین‌ معرفی شدند که معروف ترین انها Chian attack است که به شما این اجازه را میدهد قبل از پنهان شدن حلقه حمله ان‌ را بزنید تا حمله کنید که کمک بسیار زیادی به شما میکند.

اگر ما بخواهیم در اکثر نبرد های بازی پیروز شویم باید از استراتژی ها و برنامه ریزی های جدی استفاده کنیم و استفاده درست از Chian attack و یا Final strikes میتواند مارو به پیروزی هدایت کند. شخصیت این بازی که توسط دختری به نام ارورو به شدت مجروح میشود وقتی به خانه بر میگردد و بیهوش میشود وقتی بیدار میشود خود را در یک روستا میبیند که هیچ‌ چیز از گزشته خودش یادش نمیاد و اهالی دهکده به او اسم Hakuowlo را میدهند.

این شخصیت که همچی‌ را فراموش‌کرده است و با روشن شدن اختلافات فرهنگی یا جناح های جدید بازی چیز هایی برای هاکو مشخص‌ میشود . در ادامه داستان موانع ناخوشایند خود را نشان میدهند . در لحظه های اولیه شروع پر قدرتی داره اما این شروع بعد از چند مدت از بین میرود و‌ بازی به سوی صحنه های اپیزودیکی که بسیاری از فتنه ها را از بین میبرد . و بخش اصلی داستان دیالوگ ها بین دشمنان و دوستان است.داستان بازی بعد از کمی دور شدن از اوایل بازی به سوی سبک انیمه حرکت میکنه که اگر شما به این نوع بازی ها عادت ندارید علاقه شما رو از بین خواهد برد. بسیاری از شخصیت های کلیدی بازی داستان های بسیاری همراه خود خواهند داشت که شما برای دست یابی به انها وقت زیادی رو‌ باید صرف‌‌کنید.

شما در بازی بیشتر‌ وقت خود را صرف خواندن‌ خواهید کرد و‌ این گفتگو‌ ها بین شخصیت ها وهاکو است. کل زبان این بازی ژاپنی است و هیچ‌زبان دیگری در دسترس نیست . شخصیت ها توسط هنر انیمه ترسیم می شوند . صحنه های اکشن همراه جلوه های صوتی میاد. لرزش صفحه در‌ موقع برخورد شمشیر ها با یکدیگر جلوه وبسیار زیبایی خلق میکند. و شما میتوانید‌ هر زمان که مایل بودید بازی را ذخیره کنید و بعد از برگشتن دوباره از همان مکان شروع کنید.

اگر شما کمی صبور باشید این بازی رمان مصور برای شما بسیار جذاب همراه جنگ ها استراتژیک ولی هرچند کلیشه های بازی قابل پیش بینی است اما خوب است و شخصیت سازی ان به گونه ای است که شما با‌ خواندن میخواهید که بازی را ادامه بدهید ولی اگر شما حوصله خواندن متن های طولانی را ندارید نمیتوانید ازین بزی لذت کافی رو ببرید ولی طرفداران رمان مصور این بازی رو بسیار خوب توصیف کرده اند و از ان لذت بسیاری میبرند.

5

5

مزایا

  • موسیقی
  • گیم پلی
  • داستان
معایب

  • ترکیب بازی استراتژیک با رمان
  • زبان بازی فقط ژاپنی است

0

0

0

0

0

گرافیک - 8
گیم پلی - 6.5
داستان - 7
موسیقی - 7

7.1

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Shantae and the Seven Sirens

سلام به تمامی دوستان و همراهان عزیز وب سایت IRG Review امروز قصد داریم در …