خانه / Reviews / نقد و بررسی Tower of Babel

نقد و بررسی Tower of Babel

بازی tower of babel یک بازی دوندگی است که در آن شما باید چندین برج را به عنوان یک شوالیه که زره نقره ای بدون نام پوشیده است و از چادر ها در سر راهش سنگ های قیمتی از جمله نقره ها را جمع آوری می کند هستید. در حالی که در حال صعود به این برج ها می باشید ، مانع های زیادی از روی این برج ها بر روی شما پرتاپ می شود یا بعضی مواقع راهی می شود که شما برای این که از آن ها آسیبی نگیرید باید خود را ناپدید کنید ، یا آن ها را گول بزنید تا به سمت مکان اشتباهی بروند و با این توصیف ها شما می توانید به سمت بالا حرکت کنید. در ادامه به نقد کامل بازی tower of babel در سایت IRG Review می پردازیم.

هنگامی که به بالای برج رسیدید ، یادگاری بسیار غریبی دریافت می کنید و مجبور می شوید که به سمت پایین بیایید تا در کم تر از یک دقیقه از موانع مشابه که در هنگام بالا رفتن با آن ها مواجه بودید باید مقابله کنید. ۱۲ مرحله وجود دارد که در کل در  ۴ دنیای مختلف و جذاب پخش شده است. برج های بابل ، برج های قلعه بزرگ ، برج های شرقی و در آخر از همه که عجیب و غریب نیز می باشد ، ایستگاه های ویژه وجود دارد که شما را به فضایی مجهز به یک پک جت وصل می کند با اینکه بسیار حیرت انگیز است ، اما از نظر مکانی خارج از آن جا می باشد و شما به آن دسترسی نخواهید داشت.

کنترل در اینجا بسیار ساده است ، با استفاده از دکمه A به شما امکان می دهد تا پرش کنید. دکمه B به شما این امکان را می دهد که اردک را بزنید و با فشار دان چوب آنالوگ موجود در سمت چپ صفحه شما را با سرعت بسیار بالایی به سمت بالا خواهد برد. در حالی که اگر همین چوب را به سمت پایین فشار بدهید شخصیت شما را کند خواهد کرد. سطح دوم هر جهان همان خط دوم همان جهان را تعریف می کند و راجع به سطح سوم و جهان ها نیز همین گونه می باشد و این ویژگی می تواند کنترل بازی را تغییر دهد، یک آموزش وجود دارد که برای توضیح این موضوع روی صفحه نمایش ظاهر می شود ، اما سازگاری با آن بسیار دشوار است.

اگرچه ممکن است این بازی مانند یک بازی دونده معمولی به نظر برسد ، اما متاسفانه میزبان یک سری از مشکلات است. اول از همه به نظر می رسد که سطح به صورت رویه ای تولید می شود ، بنابراین شما هرگز نمی توانید یک سطح را یاد بگیرید در عوض این موضوع شما باید از قوه حدس و گمان خود باید استفاده کنید که چه چیزی باید در اطراف یا گوشه و کنار آن جا باشد که از آن بیشتر از حد انتظار می توان ترسید که با جهش به شما نگذارد شما به مرحله آخر برسد و احتمالا شما باید از نو یا از اول این سطح را شروع کنید.

مشکل دیگر این است که در حین بازی کردن این بازی شما متوجه کند شدن بیش اندازه این بازی در بعضی مواقع می باشید و این موضوع شما را به شدت آزار خواهد داد. چیز هایی وجود دارد که از مانند یک شی قلنبه بر روی شما سقوط می کند ، و یا تیغه ی تبر هایی که به سمت شما با شی هایی متصل به آن پرتاب می شوند درست مانند ستاره های نینجا شما را هدف می گیرند. هنگامی که مورد های بسیاری از این چیزها در کنار یکدیگر در صفحه قرار می گیرند ، به نظر می رسد میزان فریم به طرز وحشتناک چشم گیری کاهش پیدا می کند و باعث می شود که کشش خود را از دست بدهید و این موضوع باعث کشته شدن شما می شود که باید این سطح را از نوع شروع کنید ، که این موضوع به شیوه ای آزار دهنده می باشد.

یکی از منحصر به فرد ترین ویژگی های سویچ HD Rumble می باشد که این ویژگی اگر به درستی اجرا شود ، می تواند یک تجربه را بهبود بخشد. با این حال ، در این بازی این ویژگی از لحاظ بهینه بودن ضعفی ندارد. هنگامی که مانع های پیش رو شما بر روی صفحه ظاهر می شود ، صدای رام کردن آن ها اتفاق می افتد که می تواند بسیار مرتب باشد. این همراه با این حقیقت می باشد که رامبل بسیار قوی و زورمند است و در پایان ویژگی های جهان اول پس از تمام کردن آن خاموش خواهد شد.

از نظر گرافیکی یکی از فجیع ترین و بدترین بازی های سویچ می باشد که دیده می شود. همه سطوح و شخصیت ها حتی اشیا موجود در بازی خیلی بد به نظر می رسد و در مورد حرکت آن ها که اصلا صحبتی نکنیم ، خیلی وحشتناک می باشد. در مورد موسیقی نیز اگر بخواهیم صحبت کنیم شما فکر کنید که از صخره ای به سختی به بالا می روید و در این هنگام ارکستر شاد رقص آوری برای شما در حال نواختن است ، بله خنده دار است ولی ناراحت نشوید یک رقص عمومی برای شما باقی خواهد ماند.

5

5

مزایا

  • وجود دنیا های مختلف
  • از دست ندادن توانایی ها پس از مرگ
معایب

  • موسیقی نا مرتبط با بازی
  • گرافیک نامناسب برای سبک بازی

0

0

0

0

0

گرافیک - 4.5
داستان - 6.5
گیم پلی - 6
موسیقی - 6

5.8

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و برسی Bake ‘n Switch

خیلی از ما بازی های سبک شوتر و مبارزه ای را قبلا تجربه کرده ایم …