خانه / Reviews / نقد و بررسی Queen’s Quest 4: Sacred Truce

نقد و بررسی Queen’s Quest 4: Sacred Truce

امروز سراغ نقد و بررسی بازی جذاب و سرگرم کننده Queen’s Quest 4: Sacred Truce رفتیم. این بازی در سبک بازی های پازلی و اشیاء مخفی قرار دارد. این بازی توسط شرکت Artifex Mundi طراحی و منتشر شده است. این بازی برای پلتفرم های PC, Xbox One و Nintendo Switch عرضه شده است. شما در ادامه نقد و بررسی بازی Queen’s Quest 4: Sacred Truce می توانید با تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای IRG Review همراه باشید.

بازی Queen’s Quest 4: Sacred Truce نسبت به نسخه های گذشته دارای طراحی و گیم پلی بهتری است و موفق به ارائه طراحی ها و پس زمینه های خیره کننده و ایده های خلاقانه در صحنه های اشیاء پنهان است اما در زمینه پازل های چالش برانگیز و جذاب ارائه خوبی نداشته است و بعضی از پازل های بازی تکراری بنظر می رسند.

داستان بازی Queen’s Quest 4: Sacred Truce در این قسمت از سری بازی های Queen’s Quest برای برقراری صلح و اتحاد بین پنج قلمرو است که در سایر نسخها شاهد داستان جذابی مانند این نسخه نبودیم و بنظر می رسد توسعه دهندگان تمرکز ویژه ای روی داستان اسن نسخه داشته اند. روایت بازی از آنجایی آغاز می شود که یک قاتل با هدف ضربه زدن به الف کینگ حمله می کند و صلح میان قلمرو ها رو را از بین می برد. در گیم پلی بازی شما به عنوان حافظ صلح و دوستی قرار دارید و باید با هدف شروع کردن یک شورش ، صلح را قبل از این که همه چیز از بین برود برقرار کند و سرنخ هایی پیرامون دستگیری آن قاتل شرور بدست آورید.

بازی Queen’s Quest 4: Sacred Truce در زمینه روایت داستانی عملکرد خوبی داشته است و بنظر می رسد نسبت به نسخه های دیگر در این زمینه عمبکرد خوبی داشته است زیرا نسخه های دیگر بازی دارای داستان های قابل پیش بینی بودند و بسیار ساده روایت می شدند و از لذت گیم پلی بازی کاسته می شد و بازیکن را دچار روایت تکراری و خسته کننده ای می کرد. یکی از ایرداتی که می توان به بخش روایت بازی گرفت کم عمق بودن روایت های بازی و شخصیت پردازی ضعیف آن است اما از لذت بخش بودن داستان آن کم نمی کند.

Queen’s Quest 4: Sacred Truce دارای یک نسخه ویژه و کلکسیونی است که با ویژگی های جذابی از جمله یک فصل اضافی 50 دقیقه ای ، راهنمای استراتژی ، تصاویر زمینه ، طراحی های هنری و مفهومی ، موسیقی متن بازی ، صحنه های پنهان قابل پخش مجدد ، مینی بازی های قابل پخش مجدد ، دستاوردها و آیتم های کلکسیونی همراه است که دارای قیمت بالایی است و منصفانه بنظر نمی رسد.

بازی Queen’s Quest 4: Sacred Truce از لحاظ بصری دارای جلوه های  بصری زیبا و پر جزئیاتی است اما متاسفانه جلوه های عجیب و غریب مربوط جادو کردن در این بازی کند و کسل کننده بنظر می رسند. این بازی از نظر طراحی موسیقی متن نیز عملکرد خوبی دارد و جلوه های صوتی بازی نیز همگام و منتاسب با سبک و اتمسفر بازی ارائه می شود و هیچگاه خسته کننده و یا تکراری بنظر نمی رسند اما در زمینه صداگذاری شخصیت های مشکلاتی نیز دیده می شود که می توان آن ها را نادیده گرفت.

 

متاسفانه گیم پلی بازی Queen’s Quest 4: Sacred Truce در بخش قسمت ماجراجویی از عناصر بسیار ساده ای استفاده کرده است و فاقد پازل های چالش برانگیزی است. مینی بازی ها نیز بسیار ساده طراحی شده اند اما جذاب و درگیر کننده هستند و ایده های بسیار کم اما در عین حال جدیدی را ارائه می دهند.
بازی Queen’s Quest 4: Sacred Truce عنوانی سرگرم کننده در سبک صحنه های اشیاء پنهان است که از پازل های متنوعی برخوردار است به طوری که آنها اغلب در مکانهای عجیب و غریب واقع شده اند اما صحنه های نسبتاً جذابی را ایجاد می کنند. معماها و پازل های موجود در بازی سرگرم کننده هستند اما از چالش کمی برخوردار اند. این بازی جذاب و سرگرم کننده را به دوستداران و طرفداران بازی های سبک پازلی و اشیاء پنهان پیشنهاد می کنیم.

5

5

مزایا

  • گیم پلی سرگرم کننده
  • طراحی بصری دقیق و زیبا
  • موسیقی متن خوب
  • داستان خوب
معایب

  • گیم پلی کوتاه
  • تکراری شدن برخی جلوه های صوتی
  • شخصیت پردازی ضعیف

0

0

0

0

0

گرافیک - 7
گیم پلی - 7
داستان - 6.5
موسیقی - 7

6.9

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Those Who Remain

امروز قرار است تا در کنار شما به تحلیل بازی Those Who Remain از طرف …