خانه / Reviews / نقد و بررسی Niffelheim

نقد و بررسی Niffelheim

امروز سراغ نقد و بررسی بازی جذاب و سرگرم کننده Niffelheim رفتیم. این بازی در دسته بندی بازی های اکشن ، نقش آفرینی و دو بعدی قرار دارد. این بازی توسط استدیو Ellada Games طراحی شده است و این شرکت خود انتشار این بازی را برعهده داشته است. این بازی برای سیستم عامل های Microsoft Windows, Linux, macOS و کنسول های PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One عرضه شده است. شما در ادامه شما نقد و بررسی بازی Niffelheim می توانید با تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای IRG Review همراه باشید.

در گیم پلی بازی Niffelheim شما به عنوان یک جنگنجو  وایکینگ قرار دارید که می توانید جنسیت آن را نیز انتخاب کنید. انتخاب شما باید در یکی از چهار کلاس شخصیت باشد. در گیم پلی بازی شما باید قطعات هنری باستانی را پیدا کنید تا بتوانید یک پرتال را به Valhalla بسپارید. انجام این کار به معنای اکتشاف در نقشه بازی و بسیاری از سیاه چال ها و مناطق پنهان آن است که به نوبه خود به معنای ساخت سلاح های بهتر، تله ها، زره ها و معجون ها کمک می کند و باید به جمع آوری منابع بپردازید و با کشتن دشمنان و برداشت وسایل آنها در گیم پلی بازی پیشرفت کنید.

سبک هنری بازی Niffelheim به طور کلی تاریک است و از نقاشی و طراحی هنری جذبای برخوردار است اما مناظر بازی به سرعت تکراری می شوند و عناصر به کار گرفته تر طراحی آن در اکثر نقاط بازی یکسان بنظر می رسد. طراحی موسیقی متن بازی اغلب در صحنه ها و خلق و خوی مبارزات با اتمسفر بازی همسان و یکسان است اما به طور کلی پالت صداهای محیطی آن محدود است در حالی که برخورد سلاح ها به ویژه قابل تشخیص نیست.

به طور کلی در بازی Niffelheim نبرد یکی از ضعیف ترین عناصر بازی است. شما با یک دکمه کنترل مبارزات به تنهایی می توانید گیم پلی بازی را انجام دهید که بسیار ساده بنظر می رسد. اما متاسفانه تشخیص ضربه و قرار گرفتن در مبرزات بسیار ناامید کننده است. هرچند که سلاح های بازی کمی بهتر عمل کردند، مبارزات بی نظیر بازی همراه با دشمنان بی رحمانه و نابخشوده  و مبارزات کشنده ای را به بار می آورد. مرگ به معنای این است که شخصیت باید به عنوان یک روح برای زندگی مجدد در بدن خود به مکانی برسد که مکانیکی وقت گیر است و به هیچ وجه سرگرم کننده نیست.

در بازی Niffelheim مکانیک های گیم پلی به اندازه کافی سرگرم کننده نیستند به طوری که حالت چند نفره اختیاری به بازیکنان فرصت می دهد ساختارهای اساسی و مهم بازیکن را  از بین ببرد اما با توجه به زمان لازم برای تحقیق، جمع آوری و ساخت آن چیزی نبود که جذاب بنظر برسد. مانند بسیاری از بازی های ساخت و ساز حول محوریت بقا، ساخت و سازهای دفاعی چشمگیر و یا واقعاً مفید یا هر چیز بلند ، مدت زمان زیادی طول می کشد و به خوبی توضیح داده نمی شود، اما یک ابزار مختلف برای ساختن وجود دارد ، البته این ابزارها و ابزارهای صحیح را نیز دارند. و مواد موجود است.

در بازی Niffelheim اساطیر نورسانی و بینش های خاصی در شخصیت ها و مکان های نمایشی آن قرار دارد که جذاب هستند.  مبارزات در بازی به اندازه کافی سرگرم کننده نیستند با اینکه بازی دارای انواع مختلفی از سلاح ها و دشمنان سر سخت است اما تقریباً هیچ هیجانی در آنها دیده نمی شود. بازی های اکشن 2D مطمئناً می تواند بسیار سرگرم کننده باشد اما ضرورت انجام کارهای هنری وقت گیر جریان مبارزات را خراب می کند. بازی Niffelheim بسیار چشمگیر  و جذاب به نظر می رسد اما هنوز تعادل درستی بین مکانیک و طراحی خود را رعایت نکرده است.

5

5

مزایا

  • موسیقی متن خوب
  • گیم پلی سرگرم کننده
  • طراحی بصری هنری و جذاب
معایب

  • داستان نه چندان جذاب
  • صداگذاری ضعیف
  • باگ های متعدد در مکانیک گیم پلی

0

0

0

0

0

گرافیک - 7
گیم پلی - 7
داستان - 6.5
موسیقی - 7

6.9

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Sleep Attack

در این مطلب می خواهیم بازی خوب Sleep Attack را برای شما کاربران عزیز نقد …