خانه / Reviews / نقد و بررسی Newt One

نقد و بررسی Newt One

امروز سراغ نقد و بررسی بازی مهیج و جذاب Newt One رفتیم. این بازی در سبک بازی های اکشن و نقش آفرینی قرار دارد. این بازی جذاب توسط شرکت DevNAri طراحی و توسط Whitethorn Digital نیز منتشر شده است. این عنوان برای پلتفرم های Nintendo Switch, PlayStation 4, Microsoft Windows, Macintosh operating systems, Xbox One عرضه شده است. شما در ادامه نقد و بررسی بازی Newt One می توانید با تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای IRG Review همراه باشید.

بازی Newt One یک عناون نقش آفرینی سه بعدی است که با رنگ های متنوعی طراحی شده است که در دنیایی با مضمون موسیقی قرار دارد. نیوت با کمک و راهنمایی دوست خود کورنو باید با اکتشاف در محیط بازی در حالی که در جستجوی آیتم های مختلفی در طول راه است، هر سرزمین را از Slumber بزرگ بازگرداند. در این بازی جذاب کاراکترهای جذاب و متنوعی موجود هستند و خط داستانی دلچسب و کم نظیر است.

در نگاه اول بازی Newt One بسیار ساده و سر راست به نظر می رسد اما با پیشرفت در طول گیم پلی آن کمی دشوارتر می شود که اسیر سرزمین های مسحور، موسیقی آرامش بخش و احساس آرامش و شادی آن نشوید و هیجان بسیاری را در سطح گیم پلی بازی تجربه کنید. هر یک از مراحل بازی از تاریکی و تقریبا سکوت شروع می شود اما با حرکت بازیکن در اطراف همه چیز به رنگی بودن روی می آورد و آن را دوباره به زندگی باز می گرداند. کنترل گیم پلی بازی راحت و ساده است و مراحل جذاب بازی به خوبی بازیکن را به اکتشاف در گیم پلی آن تشویق می کند.

در گیم پلی بازی Newt One اگرچه اهداف مختلفی برای هر یک از مراحل وجود دارد. به طور کلی انجام کارهای مختلف برای تکمیل مراحل یا بازی لازم نیست. توانایی این بازی برای انتخاب توسط گروه سنی بسیار گسترده تر قابل درک است. از کودکان خردسال تا بزرگسالانی که مایل به استراحت از استرسهای زندگی هستند و می خواهند خود را در دنیایی آرام و رنگارنگ غوطه ور کنند این بازی مورد توجه آنها است که در واقع باید مورد توجه بسیاری از مخاطبان متنوع قرار گرفته است. داشتن اهداف متنوع برای هریک از مراحل برای تکمیل به بازیکن انگیزه می دهد تا دوباره امکان پخش مجدد داشته باشد که از هر منظر به بازی ارزش افزوده ای اضافه می کند. همچنین در مجبور شدن به جنگ با دشمنان و جایگزین کردن آن با احیای زندگی و شادی چشم انداز کلی نسبتاً مثبت تری را به بازیکن می دهد.

در بازی Newt One موسیقی در مراحل و لحظات خاص به طور قابل ملاحظه ای سکوت داشت. پیش بینی می کردم تمرکز بیشتری روی زنده کردن عناصر و ویژگی های موسیقی در پس زمینه باشد. شاید چیزی ساده مانند جمع آوری اشیاء خاص باشد. با نحوه اجرا شدن مراحل بازی و نحوه تعامل کاراکترها بین مراحل با یکدیگر مشخص است که نیوت در حال بازگرداندن نور و زندگی جهان است اما بنظر می رسد که این یک ارتباط فیزیکی یا بصری با موسیقی پس زمینه اعامل نشده است. موسیقی متن بازی با اتمسفر بازی هماهنگ است و فوق العاده مناسب بازی است به طوری که در بازی فضایی کاملاً آرام را ایجاد می کند و زیاد تکراری یا پر قدرت نیست.

Newt One یک بازی صلح آمیز بسیار رنگارنگ و بدون خشونت است که با خط داستانی معنی دار و شخصیت های جذابی ترکیب شده است. این که چه بازی رقابتی برای رسیدن به اهداف مراحل باشد و چه آرامش به عنوان فرار از هرج و مرج زندگی این وظیفه شخصی است که از بازی که انتخاب می کند لذت ببرد.

5

5

مزایا

  • گیم پلی سرگرم کننده
  • موسیقی متن خوب
  • طراحی های بصری زیبا
معایب

  • گرافیک سطح پایین
  • داستان نه چندان جذاب
  • گیم پلی کوتاه مراحل

0

0

0

0

0

گرافیک - 7
گیم پلی - 7.5
داستان - 6.5
موسیقی - 7.5

7.1

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Sleep Attack

در این مطلب می خواهیم بازی خوب Sleep Attack را برای شما کاربران عزیز نقد …