خانه / Reviews / نقد و بررسی I’m Hungry

نقد و بررسی I’m Hungry

همانطور که از نام بازی I’m Hungry پیداست فرضیه و روایت بازی ساده است. در بازی مردم به محل غذای کوچک شما می آیند ، آنچه را که می خواهند سفارش می دهند و این وظیفه شماست که سفارش آنها را تحویل بگیرید. گیم پلی بازی شامل چالشی از سرعت عمل ، نظم و دقت در تحویل آن بدون هیچ خطایی ناشی می شود.

در I’m Hungry کیسه غذایی شما می تواند انواع مختلفی از مواد غذایی را ارائه دهد. منو غذاهای شما شامل بستنی ، سیب زمینی سرخ کرده ، نوشیدنی و همبرگر است. همبرگرها در جایی پیچیده می شوند که مجبور هستید مواد غذایی مختلفی استفاده کنید از جمله یک قسمت نان ، کاهو و یک دال گوشت که از قبل پخته شده را بگیرید ، سپس پنیر یا نوعی سس داغ را اضافه کنید ، سپس یک نان را روی آن بگذارید. وقتی سفارش را کامل کردید و آن را روی سینی سرویس قرار دادید ، یک کیسه را می گیرید ، آنرا باز می کنید و بعد همه موارد سفارش را درون آن می ریزید سپس آن را تحویل مشتریان در انتظار قرار می دهید پول نقد را تحویل می گیرید، و شما آن را در صندوق خود می گذارید.

در گیم پلی بازی I’m Hungry دقت بسیار اهمیت دارد برای مثال در درست کردن سیب زمینی سرخ کرده باید به قرار دادن سبد خود در زیر یک دستگاه سرخ کن اتوماتیک بپردازید سپس آن سبد پر از سیب زمینی را درون مقداری روغن قرار دهید. پس از پختن ، آن سبد را درون ظرف سرخ شده خود بالا می برید و غذای سرخ شده درون دیس ریخته می شود. نوشیدنی ها و بستنی به همین روش درست می شوند.

در گیم پلی بازی I’m Hungry لیستی از اهدافی مانند خدمت به بیشتر از تعداد مشخصی مشتری ، یا برعکس کمتر از تعداد مشخصی از مشتری به شما داده می شود و مقدار مشخصی از پول نقد را نیز در جیب خود قرار می دهید. هر دستگاه موجود در مغازه به نظر می رسد مانند یک تولیدکننده غذاهای خودکار است. مواد غذایی در داخل ژنراتور برگر قرار می گیرند و برای دستیابی به آن درب کوچک را باز می کنید. پس از جمع آوری 10،000 دلار ، می توانید دستگاهی را در فروشگاه ارتقا دهید. برای مثال دستگاه سرخ کن یک ارتقاء در سرخ کردن حجم بیشتری غذا می گیرد ، بنابراین می تواند به جای تنها یک پیمانه، دو پیمانه را در یک زمان درست کند. به طور مشابه ، شما می توانید نوشیدنی ها و پخش بستنی خود را دو برابر کنید.

در I’m Hungry میانبرهایی وجود دارد که می توانند به شما در افزایش به سمت پیشرفتهای فوق العاده گران قیمت کمک کنند. هر چند وقت یک بار مشتری ظاهر می شود و درخواست طلایی یک نوشیدنی یا بستنی را می دهد. تکان دادن نوشیدنی و سپس کوبیدن آن روی سینی ، به نوعی آن را به نسخه مخصوص آن نوشیدنی تبدیل می کند. انجام این سفارشات ویژه باعث می شود مشتری به جای پول نقد یا سکه ها، یک کیف پول تحت اللفظی تحویل دهد.

متاسفانه در بازی I’m Hungry هیچ بخش مکالمه ای وجود ندارد ، بنابراین شما با ترکیبی عجیب و غریب از خنده ها، صداهای ناراحت کننده ، صدای جیرجیرک ، جیغ ، آه و سایر صداهای عجیب و غریب مواجه می شوید. کاملاً عجیب و غریب است و توسعه دهنده Winking Entertainment از انجام بسیاری از محلی سازی ها جلوگیری می کند.

مهمترین بخش بازی I’m Hungry ارائه و طراحی آن است. مشتریانی که با آنها ملاقات می کنید کاریکاتورهای مسخره بیش از حد اغراق آمیز و طراحی شخصیت عجیبی  دارند. به همین ترتیب ، کاراکتر ها بسیار پیچیده و پر از طراحی عجیب هستند.

در گیم پلی بازی I’m Hungry اگر به اندازه کافی برای یک نسخه به روز پول خرد کنید ، می توانید همان کارها را سریعتر انجام دهید. دنیای دوم وجود دارد که بتواند آن را کشف کند ، اما این فقط افقی است که در گذشته بسیار دور از صحرا قرار دارد – چرخ دستی برای به روزرسانی همه تجهیزات دنده خود برای رسیدن به آن ، بیشتر از آن است که بیشتر زحمت بکشند. آنچه که در بازی I’m Hungry به خوبی دیده می شود سطح پیشرفت است و این بدان معنی است که وقتی سطح اول را تمام کردید ، همه چیز را در فهرست مشاهده خواهید کرد.

5

5

مزایا

  • گیم پلی سرگرم کننده
  • طراحی بصری خوب
  • مکانیک روان گیم پلی
معایب

  • عدم روایت داستانی
  • موسیقی متن ضعیف
  • شخصیت پردازی ضعیف

0

0

0

0

0

گرافیک - 7.5
گیم پلی - 7.5
داستان - 6.5
موسیقی - 6.5

7

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی One Dog Story

سلام به تمامی دوستان و گیم دوستان عزیز وب سایت IRG Review امروز با نقد …