خانه / Reviews / نقد و بررسی House of Golf

نقد و بررسی House of Golf

در نگاه اول بازی House of Golf بسیار خوب به نظر می رسد. طراحی بافتها صاف هستند و پالت رنگی غنی است و باعث می شود محیط هایی که شما گلف بازی می کنید بنظر برسند عمق زیادی دارند و از نظر بصری جالب هستند. مسابقات این بازی در اتاق های مختلف یک خانه برگزار می شود ، بنابراین انتظار داشته باشید که موارد مضامین مربوط به اتاق های مختلف ، نورپردازی نرم را ببینید.

در بازی House of Golf وقتی صحبت از موسیقی و صدا می شود خیلی حرفی برای گفتن نداریم. این بازی صدای صدای جیر جیر و طاقت فرسا از یک ورزش را دارد که به یک توپ ضربه می زند و صدای رضایت بخشی نیز دارد که هنگام افتادن در سوراخ ، توپ ایجاد می شود. در این بازی اصلی ترین چیزی که شما به آن گوش خواهید داد موسیقی است.

مسئله دیگر من در مورد House of Golf این واقعیت است که شما قبل از گرفتن شلیک دنباله ضربه خود را نشانه می گیرید. این مسئله تقریباً به شما نشان می دهد که توپ بر اساس جهتی که پیش رو دارید و میزان قدرتی که اعمال می کنید ، به آنجا می رود. غالباً اشتباه است و من یک شلیک کرده ام که کاملاً مناسب باشد و بر اساس ارواح حرکت کند ، فقط این که توپ در یک مسیر تصادفی قرار بگیرد.

گیم پلی بازی House of Golf تمام مناطق پنجگانه آن در بخش های مختلف یک خانه برگزار می شود که شامل محیط هایی مثل گاراژ ، اتاق زیر شیروانی ، اتاق خواب ، آشپزخانه و سالن می شود. بنابراین ، دوره های نه سوراخ هر منطقه از اشیاء خانگی مشترک تشکیل شده است. طراحان مناظر وقت خود را در نظر گرفتند ، زیرا این دوره ها با نحوه تنظیم ضربات بازیکن به صورت خلاقانه ای در نحوه قرار گیری اشیاء هستند. به طور جدی به نظر می رسد که هر کس با مدتی تلاش می تواند هر یک از این دوره ها را در زندگی واقعی بازآفرینی کند.

در بازی House of Golf دوربین بسیار جالب طراحی شده است ، زیرا به فاصله بسیار نزدیک به توپ قرار داده می شود و باعث می شود بیشتر به نظر برسید که شما خود توپ هستید ، نه یک انسان که آن را به اطراف حرکت می دهد. بنابراین ، اشیاء عادی مانند کتاب ، فنجان و اسباب بازی همه بزرگ به نظر می رسند و اتاق های خانه مانند محیط های گسترده ای به نظر می رسند. همه اینها با طرایح بصری زیبا و سبکی جذاب و جالب به نظر می رسد که بازی به خوش رنگی به نظر می رسد. ذرات و جلوه های نورپردازی نیز در House of Golf بسیار مورد استفاده قرار می گیرند.

موسیقی متن بازی House of Golf دارای ملودی بسیار آرامش بخشی است. این بازی با یکپارچه کردن نمایش خود ، تجربه ای جذاب را ارائه می دهد و با توجه به اینکه هر مرحله فقط چند دقیقه طول می کشد ، این یک بازی بسیار آسان برای انتخاب و بازی در زمانی است که اوقات فراغت دارید و به چیزی احتیاج دارید تا مشغول سرگرم نگه داشتن شما باشد. شما حتی می توانید آن را به یک مهمانی و حالت چند نفره تبدیل کنید ، زیرا این بازی همچنین دارای حالت چند نفره محلی است که در آن هر بازیکن بعد از هر ضربه شانس بازی پیدا می کند.

به طور کلی بازی House of Golf دارای گیم پلی سرگرم کننده و جذابی است. این بازی همچنین دارای حالت چند نفره تا 6 بازیکن است. همچنین لازم به ذکر است که چندین توپ برای قفل کردن بر اساس اهداف پیشرفت مانند بازی X مقدار سوراخ ، هر یک از اتاقها با مشکل خاصی و غیره وجود دارد. این بازی جذاب را به دوستداران و طرفداران بازی های سبک ورزشی و گلف پیشنهاد می کنیم.

5

5

مزایا

  • طراحی بصری و گرافیک خوب
  • گیم پلی سرگرم کننده
  • موسیقی متن خوب
معایب

  • تکراری شدن موسیقی متن
  • باگ های ریز در عملکرد فنی
  • عدم روایت داستانی
  • شخصیت پردازی ضعیف

0

0

0

0

0

گرافیک - 7.5
گیم پلی - 7.5
داستان - 5
موسیقی - 7

6.8

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Shantae and the Seven Sirens

سلام به تمامی دوستان و همراهان عزیز وب سایت IRG Review امروز قصد داریم در …