خانه / Reviews / نقد و بررسی Beholder 2

نقد و بررسی Beholder 2

امروز سراغ نقد و بررسی بازی مهیج و جذاب Beholder 2 رفتیم. این بازی در سبک بازی های استراتژیک قرار دارد. این عنوان توسط شرکت Warm Lamp Games طراحی و توسط Alawar Premium منتشر شده است. شما در ادامه نقد و بررسی بازی Beholder 2 می توانید با تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای IRG Review همراه باشید.

عنوان Beholder یک شبیه ساز توتالیتر بود که ایده های خوبی داشت اما نتوانست در بخش گیم پلی خود را به خوبی نشان دهد. اما در نسخه دوم یعنی Beholder 2 نمایشنامه هایی مانند انجام کارهای اضافی دارد با یک لیست طولانی از پیشرفت هایی که با تمام اعتبارش به بازی Warm Lamp Games داشته است یک قدم مناسب را از نسخه اصلی اضافه می کند.

در بازی Beholder 2 بازیکن به عنوان یک شخصیت جدید کاملاً جدید به نام Evan Redgrave قرار دارد و باید رمز و راز این مسئله را کشف کنید که چرا پدرتان هنگام کار در وزارت زندگی خود را از دست داده است. این بار در این بازی ساختار داستانی بسیار جذابتر و طولانی تر است. اهداف اصلی داستان معمولاً مشخص است. Beholder 2 مطمئناً مانند تجربه بازی تمام شده نسبت به نسخه قبلی خود احساس می کند.

بازی Beholder 2 موفق می شود یک شخصیت واقعاً عجیب و غریب از پوچی، طنز تاریک و ترس از تهوع زندگی در یک جامعه توتالیتر ایجاد کند. تعامل با تعداد زیادی از شخصیت های عجیب و غریب در انتظار شما است از بدخواهان گرفته تا کسانی که فراموشی گرفته اند یا یک بیمار عشق. در Beholder 2 یک تهدید عجیب و اضطراب آور طنز و وحشیانه وجود دارد.

جهان نسخه اول این بازی کوچک و محدود بود. محیط 2.5D آن از یک بلوک آپارتمان که برای سکونت شخصیت اصلی بود پس از مدتی خسته کننده شد. Beholder 2 عاقلانه تنظیمات را به یک حوزه گسترده تر که وزارت بوروکراسی لابیرنتین نام دارد منتقل می کند و مطمئناً بزرگتر و جالب تر احساس می شود. بیشتر پس زمینه ها و فضاهای اضافی برای شما مسدود شده است و شما همچنان به یک لایه واحد از گزینه های جهت چپ راست در هر محیط ساختمان محدود می شوید. اما توهم در ایجاد این احساس مؤثر است که این یک جهان بازتر از آنچه قبلاً دیده بودید مؤثر است.

همچنین در این نسخه ساعت شمارش معکوس استرس زا و ظالمانه در هر کار برداشته شده است. در Beholder 2 اکنون روزهایی دارید که بسیار برای یاد آوری مهم هستند و هر کار یک زمان از پیش تعیین شده را برای اتمام صرف می کند. برای مثال بررسی یک ماشین فروش ممکن است 15 دقیقه طول بکشد در حالی که سایر کارها مانند کار کردن شیفت شما به عنوان کارمند دولت ممکن است چند ساعت طول بکشد.

از لحاظ بصری بازی Beholder 2 ممکن است جزییات بیشتری روی صفحه نمایش دیده شود اما این بازی هنوز جزء زیباترین بازی نیست. شخصیت ها هنوز از همان بازی های اول رنگ زشت و مشکی خود را دارند که پاهای هم به آن اضافه شده است و رنگ ها هنوز هم خاکستری های کسل کننده و افسرده کننده و یا سیاه و قهوه ای هستند. اما در حالی که حداقل پالت تصویری پوششی برای منابع بودجه محدود می باشد حداقل بازی Beholder 2 به شما امکان بیشتری می دهد تا از اولین بازی به آن توجه بیشتری کنید.

بازی Beholder 2 پیشرفت قابل توجهی در بخش سرگرمی دارد  لذت بخش و سرگرم کننده بودن mini-game که در آن شما موارد مشتری را به عنوان شغل روزانه، ماموریتهای جانبی جالب و تلاش برای یافتن حقیقت در نظر می گیرید. زندگی Evan Redgrave ، دقیقاً مانند زندگی کارل استین، هنوز هم بسیار غم انگیز و کسل کننده است تا تصورات خود را برای یک دوره طولانی بازیکن داشته باشد.

در پایان بازی Beholder 2 ممکن است نتواند با عناوین بزرگ AAA در بخشهای طراحی های بصری و عمق داستانی رقابت کند اما یک دنباله محکم برای اصل داستانی است. به خاطر گوش دادن به انتقادات و پرداختن به بسیاری از کاستی های موجود در نسخه اصلی می توانید به توسعه دهندگان پاسخ دهید. Beholder 2 یک تجربه زیبا و سرگرم کننده است که به شما امکان می دهد کارهای زیادی انجام دهید و به آن نگاه کنید و سرگرم شوید در حالی که وحشت یک موجودیت توتالیتر را با تعادل خوب طنز و جدی شبیه سازی می کند.

5

5

مزایا

  • گیم پلی سرگرم کننده و روان
  • طراحی های بصری زیبا
معایب

  • داستان نه چندان جذاب
  • موسیقی متن و صداگذاری ضعیف
  • گرافیک سطح پایین
  • هدم وجود بخش چند نفره و آنلاین

0

0

0

0

0

گرافیک - 7
گیم پلی - 7.5
داستان - 6.5
موسیقی - 6

6.8

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Morkredd

عنوان Morkredd را میتوان یک اثر فوق العاده مفهومی دانست که در کنار جلوه های …