خانه / Reviews / نقد و بررسی AER: Memories of Old

نقد و بررسی AER: Memories of Old

امروز سراغ نقد و بررسی بازی مهیج و جذاب AER: Memories of Old رفتیم. این بازی جذاب در سبک بازی های اکشن ماجراجویی قرار دارد. این بازی توسط شرکت Daedalic Entertainment طراحی و منتشر شده است. همچنین این بازی برای پلتفرم های Microsoft Windows, Linux, macOS PlayStaion 4 و Xbox One عرضه شده است. شما در ادامه نقد و بررسی بازی AER: Memories of Old می توانید با تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای IRG Review همراه باشید.

در بازی AER: Memories of Old در حالی که از غاری در حال سقوط هستید ماجراجویی شما شروع می شود، از آن بیرون می آیید و منظره ای بسیار زیبا با جزایر شناور رو به رو می شوید همه طرف آن با ستونهای باشکوه انتشار ابر و شفاف های بی انتها احاطه شده است. گیم پلی بازی از جایی آغاز می شود که در حاشیه جزیره ای که در آن ایستاده اید حرکت می کنید و سپس به شما دستورات داده می شود ابتدا باید دو بار پرش را فشار دهید تا به یک پرنده تبدیل شود و در آسمان به پرواز در بیایید.

در گیم پلی بازی AER: Memories of Old شما به عنوان شخصیت اصلی آن یعنی Auk قرار دارید که از طریق سرزمین خدایان به زیارتگاه مقدسی فرستاده می شوید و در آنجا به شما دستور داده می شود از قدرت نور Karlah استفاده کنید. به منظور بازدید از سه معبد به منظور جلوگیری از نیروهای اهریمنی است. همانطور که کاوش می کنید تاریخچه سرزمینی را که در آن ساکن هستید نیز روایت می شود. شما همچنین می توانید تعداد معدودی از کاراکتر هایی که در یک اردوگاه در قلب جهان زندگی می کنند، تعامل داشته باشید و به راحتی به شما در برخی از معماها بازی راهنمایی می کنند. برای مثال بسیاری از حکاکی ها و کتیبه های موجود در جزایر بازی وجود دارد که می توانید آنها را کشف کنید. همچنین در گیم پلی AER: Memories of Old به جزءقابلیت پرواز کردن در اطراف، Auk را می توانید از طریق سیاه چال های موجود در محیط بازی کنترل کنید. بزرگترین آنها معابد هستند.

محیط های بازی AER: Memories of Old از طراحی خوبی برخوردار هستند. غارهای تاریک به زیبایی طراحی شده اند و اگرچه معماهای آنها برای مدت طولانی برای بازیکن سرگرم کننده نیستند اما رضایت بخش هستند و کاملاً در موقعیت های مناسبی طراحی شده اند.  این بازی یک ماجراجویی برای غلبه بر برخی موانع غیر قابل عبور و غیرقابل تحمل نیست و به طور کلی دارای مکانیک گیم پلی سرگرم کننده ای است.

بازی AER: Memories of Old دارای برخی از موسیقی های سطح بالا و صداهای محیط جذابی است تا سرزمین خدایان را زنده جلوه دهد. معابد برای باز کردن یک قطعه دیگر از معما در قلب بازی به شما می آیند. غارها پر از زمزمه های مردمان فراموش شده است لحظات پایانی آنها که برای همیشه در غارها اسیر می شوید می توانید شاهد استفاده از نور Karlah باشید.

این بازی AER: Memories of Old دارای تجربه لذت بخش و تحسین برانگیزی است. از اولین لحظه ای که به پرواز در می آیید می توانید جهان را به شکلی که مناسب می بینید انتخاب کنید و در حالی که شما به سمت سه معبد می روید که به عنوان اصلی ترین نقاط پیشرفت در روایت بازی است شما را رو به جلو هل می دهد.

بازی AER: Memories of Old دارای عملکرد هوشمندانه و جذابی است و در طول گیم پلی آن در سرزمین خدایان هیچگونه مشکلی وجود ندارد. بازی دارای طراحی های بسیار زیبایی است و با یک طراحی هنری قوی همراه شده است و از لحاظ بصری نمی توان اشکالی در آن دید هرچند که گرافیک بازی در سطح بازی های نسل هشتم و امروزی نیست.

AER: Memories of Old ممکن است یک بازی کوتاه باشد و از لحاظ سبک مبارزات ضعیف باشد و سبک نقش آفرینی اش که قرار نیست هر نوع چالش بزرگی را برای بازیکنان رقم بزند اما این ها ویژگی هایی نیستند که این ماجراجویی در آن اتفاق می افتد و فوق العاده است دیدن یک توسعه دهنده بدون تکیه بر راحتیهایی که گیمرها اغلب انتظار دارند تجربه بازی خود را تحقق بخشند. Developer Forgot Key Key با طراحی خارق العاده و سرگرم کننده اش و گیم پلی مناسبی برای ماجراجویی ایجاد کرده است. بازی AER: Memories of Old دارای سرزمینی پراکنده و مملو از خاطره های مالیخولیایی که یک منبع امید واحد برای پرواز در بالای جهان است.

5

5

مزایا

  • داستان خوب
  • طراحی های بصری زیبا
  • شخصیت پردازی خوب
معایب

  • گرافیک سطح پایین
  • باگ های ریز در عملکرد فنی
  • کوتاه بودن گیم پلی بازی

0

0

0

0

0

گرافیک - 7
گیم پلی - 7.5
داستان - 7
موسیقی - 7.5

7.3

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Roommates

با سلام خدمت تمامی شما دوستان عزیز  به همراهان همیشگی کتاب امروز هر لحظه ما …